HAKKIMIZDA

Ümraniye Müzik Evi © 2010

2010 yılında kurulduğumuz günden bu yana Ümraniye Müzik Evi ailesi olarak vizyonumuz doğrultusunda büyüyüp gelişerek yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz. Sanatın insan hayatındaki yeri ve önemini bilerek, her yaştan her bireyin bir sanat dalıyla ilgilenmesi gerektiği düşüncesi içindeyiz. Bir çok öğrencimizi akademik anlamda eğitip güzel sanatlar fakültelerini veya konservatuvarları kazanmalarını sağladığımız gibi, profesyonel olmak isteyen veya hobi olarak sanatla ilgilenmek isteyen yüzlerce öğrenci yetiştirmiş olmanın ve onları sanatla tanıştırıp, sanatın yaşamlarının birer parçası haline gelmesini sağlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnsanlara sanat öğretmeyi, geçimimizi sağlamak için yapılan birer iş olarak görmek, vizyonumuzdan uzak bir anlayıştır.

Bizler işimizi sevgi ve ciddiyetle yapıyor, çocuk veya yetişkin bütün öğrencilerimize saygı ve sevgiyle yaklaşıyoruz.

Sanat eğitimi almanın kişiye; sabırlı ve disiplinli olmak, sosyal anlamda özgüveni yüksek birey olmak, dikkat yoğunluğunu arttırmak, derslerde, iş ve sosyal hayatta daha yüksek verim elde etmek gibi daha bir çok anlamda fayda sağladığı, yapılan yüzlerce bilimsel araştırma sonucu kanıtlanmıştır. Bu noktadan yola çıkarak 7’den 70’e her bireyi sanatla tanıştırmak ve sosyal, ruhsal ve fiziksel faydalarından yararlanmaları için sanatla tanışmaya davet ediyoruz.

Biz yalnızca çocuklar için değil; gençler ve yetişkinler için de eğitim veren bir kurs merkeziyiz.

Çetin Karahan

Ümraniye Müzik Evi

ÜME olarak ortak özelliğimiz işimizi severek yapıyor olmamız. Disiplinli çalışma anlayışını ve sabırlı olmayı sanat aracalığıyla öğretiyoruz.
0
Öğrenci
0
Öğretmen
0
Branş
0
Konser

Kadromuz

Hazırlanıyor
Çetin Karahan

Çetin Karahan

Kurucu - Müdür

Figen Özdemir

Figen Özdemir

Resim Öğretmeni

Hülya Akcan

Hülya Akcan

Drama Öğretmeni

Call Now Button
× Whatsapp