Çetin Karahan

İstanbul doğumlu. Müziğe 8 yaşında başladı. İlk ve orta öğrenim yıllarında okul korolarında ve konserlerinde yer aldı. Müziğe olan ilgisi onu akademik eğitim almaya yöneltti. Münir Nurettin Selçuk’un öğrencilerinden Nevin İnam ile 1 yıl işitme, nazariyat ve solfej eğitimi aldı. İ.Ü. Devlet Konservatuvarı’nda Ozan Vedat Akyatan’dan klasik gitar eğitimi aldı. 2001 yılında İ.Ü. Devlet Konservatuvar Türk Müziği Bölümü’nü kazandı. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji Bölümü’nü kazandı. Bu süre içinde klasik ve caz piyano alanlarında Turgut Aldemir ve Ömür Gidel ile çalıştı. Aynı eğitmenlerle klasik müzik ve caz armonisi alanlarında çalıştı. 

Devamı…

Violin
0%
Piano
0%
Cello
0%
Voice
0%
Cem İşeri
"Ümraniyenin en nezih en güzel müzik evi, tecrübe ve eğitim konusunda harika bir yer teşekkürler Ümraniye Müzik Evi"
Cem İşeri
Deniz Aydın
"Umraniye Muzik Evi'nin kapisindan 6 yil once girdim. O gunden beridir samimi ve profesyonel egitmenleriyle biz kursiyerler icin her zaman bir kurstan fazlasi oldu. Icinde bulundugumuz her an kendimizi rahat ve hayallerimize yakin hissediyoruz. Simdi muzigin ardindan, bale ogrencilerine de egitim ortami saglanmasi beni oldukca mutlu ediyor. Burasi artik sadece bir muzik evi degil bir "sanat evi" olma yolunda ilerliyor. :)"
Deniz Aydın
Naz Temel
"ÜME ve Çetin Karahan hocanın en küçük piyano öğrencisiydi ders almaya başladığında Naz. Yaz dönemi ara versekte zaman zaman, hep aynı heyecan ve sevgiyle devam ettik derslere kaldığımız yerden. Kızımı gözüm kapalı bırakacağım bir yer oldu daima ÜME . Çetin hoca işini severek yapan özverili bir müzik eğitmeni. Müzik yolunda bir gün tekrar Naz ile yollarınızın kesişmesi umuduyla, emekleriniz ve kazandırdığınız tüm değerli bilgiler için çok teşekkür ederiz 😊 Leyla Temel"
Leyla Temel / Annesi

Send Message to Tim

Call Now Button
× Whatsapp