Figen Özdemir

Kayseri doğumlu. Resim yapmaya çocukluk yıllarında özgün tasarımlar yaparak başladı. Erciyes üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nden fakülte birinciliğiyle mezun oldu. 2 yıl konservatuarda resim eğitimi aldı. Daha sonra E.Ü Fen-Edebiyat Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimi’ni tamamladı. Çeşitli sergilere katıldı. Profesyonel ressamlık yaptı. Geleneksel Büst yarışmasında 3. lük ödülü aldı. Çeşitli eğitim kurumlarında eğitmenlik yaptı. Şu anda eğitmenlik hayatını Ümraniye Müzik Evi’nde sürdürmektedir.

Devamı…

İlüstürasyon
0%
Suluboya
0%
Karakalem
0%
Yağlıboya
0%
Cem İşeri
"Ümraniyenin en nezih en güzel müzik evi, tecrübe ve eğitim konusunda harika bir yer teşekkürler Ümraniye Müzik Evi"
Cem İşeri
Deniz Aydın
"Umraniye Muzik Evi'nin kapisindan 6 yil once girdim. O gunden beridir samimi ve profesyonel egitmenleriyle biz kursiyerler icin her zaman bir kurstan fazlasi oldu. Icinde bulundugumuz her an kendimizi rahat ve hayallerimize yakin hissediyoruz. Simdi muzigin ardindan, bale ogrencilerine de egitim ortami saglanmasi beni oldukca mutlu ediyor. Burasi artik sadece bir muzik evi degil bir "sanat evi" olma yolunda ilerliyor. :)"
Deniz Aydın
Naz Temel
"ÜME ve Çetin Karahan hocanın en küçük piyano öğrencisiydi ders almaya başladığında Naz. Yaz dönemi ara versekte zaman zaman, hep aynı heyecan ve sevgiyle devam ettik derslere kaldığımız yerden. Kızımı gözüm kapalı bırakacağım bir yer oldu daima ÜME . Çetin hoca işini severek yapan özverili bir müzik eğitmeni. Müzik yolunda bir gün tekrar Naz ile yollarınızın kesişmesi umuduyla, emekleriniz ve kazandırdığınız tüm değerli bilgiler için çok teşekkür ederiz 😊 Leyla Temel"
Leyla Temel / Annesi

Mesaj Gönder

Call Now Button
× Whatsapp